Бажаєш утеплити стіни, відремонтувати міжпанельні шви у своєму будинку, модернізувати систему опалення, освітлення, вентиляції – тоді конкурс проєктів з енергоефективності та енергозбереження для ОСББ та органів самоорганізації населення від Дніпропетровської обласної ради саме для тебе. Прийом заявок триває до 2 березня поточного року.

Уже декілька років поспіль обласна рада виділяє кошти на реалізацію проєктів з енергоефективності та енергозбереження. Завдяки цьому люди можуть провести у своїх будинках украй необхідні заходи із заощадження енергоносіїв. Минулого року на участь у конкурсі надійшло 88 заявок із 10 населених пунктів нашого регіону.

Цьогоріч обласна влада виділила на цей конкурс один мільйон гривень, але не більше 50 тис.грн на один проєкт. Головна умова для участі – співфінансування: не менш як 20% від загального бюджету проєкту надають самі мешканці, решту – обласна рада. Заявки приймаються із 24 січня до 2 березня поточного року. Положення та інструкція з написання проєктів – ТУТ.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу економічного та інвестиційного розвитку виконкому Жовтоводської міської ради (каб. 216 та 217, тел. 6-34-48, ел.адреса vesr_zhv@i.ua).

Марина Котова.