Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Із цієї нагоди 1 червня у парку Слави відбулася дев’ята інтерактивна дитяча гра «Супердіти», організатором якої є студія розвитку «Експеримент» за підтримки виконкому Жовтоводської міської ради.

Того дня біля міського фонтану зібралося чимало дітвори. За підрахунками організаторів свято відвідали близько двохсот дітей від найменших до 14 років із різних населених пунктів: міст Жовті Води, П’ятихатки, Кривий Ріг, смт Петрове та деяких сіл.

Автором цієї ігрової програми є Альона Винник, керівник студії розвитку «Експеримент». За задумом, діти проходять вісім станцій: Спортивна, Танцюльки, Художник, Наука, Книжковий хмарочос, станція Краси, Соробан, Екологічна станція. За проходження станції кожен учасник отримує цукерку, а за проходження восьми – невеличкий подарунок (блокноти, олівці, мильні бульбашки тощо).

Також на дітлахів чекали забави з казковими героями, робота фотозони, частування морозивом, аквагрим, стрибки на батуті в обмін на вісім фантиків від цукерок.

Наприкінці гри найактивніших хлопчиків та дівчаток різних станцій було відзначено призами, які надали спонсори.

Далі – аби виграти головний приз, переможці мали зійтися у танцювальних батлах із командою діток, відібраних серед глядачів. Переможцем гри «Супердіти» став восьмирічний Микита Бєлобородов, учень СШ №12. Його запальні танці припали до душі абсолютно всім присутнім.

Сам Микита зізнався, що перемога далася йому складно, але було дуже цікаво та захоплююче.

Від імені міського голови Володимира Абрамова зі святом маленьких жовтоводців та їх батьків привітала в.о. начальника служби у справах дітей виконкому міської ради Тетяна Шостак. Вона побажала діткам рости здоровими, енергійними, цілеспрямованими та завжди бути гордістю для своїх рідних і близьких. Також Т.Шостак зазначила, що на місцевому рівні влада завжди підтримує всі цікаві і корисні ініціативи, всі заходи, що мають за мету покращити і урізноманітнити дозвілля наших дітей, сприяти розкриттю їх особистих здібностей.

За словами ініціаторів акції, кожного року до організації та проведення гри долучається все більше партнерів та спонсорів.

Цього року партнерами виступили: Еколого-натуралістичний центр «Енергія» – творчий колектив «Енерджі» під керівництвом Наталії Зотікової; школа усного рахунку «Соробан»; компанія «Фаберлік» (Алла Матяш); дитяча бібліотека КЗК ЖЦБС; майстерня свят Юлії Воробйової; представники Національного корпусу; волонтери педагогічного коледжу; працівники студії розвитку «Експеримент», відділ освіти виконкому міськради.

Спонсорами дитячого свята стали: виконавчий комітет Жовтоводської міської ради, приватні підприємці Олександр Вієнко та Євгеній Ведута – надали один із головних призів для переможця; депутат Дніпропетровської облради Гілал Ісаєв – забезпечив свято цукерками; депутат облради Дмитро Чорний, магазин дитячих товарів «Мауглі», магазин «Август» – надали призи для переможців станцій; ПП «Доставка води «Бородинська»; «Солодощі щастя» – від О.Разумовської; ТМ «Ласка» в особі ПП Андрія Тищенка – забезпечив дітей морозивом. До організації свята долучилась і компанія «Енергопрогрес» (директор Куденко Г.О.).

Також значну допомогу надав народний депутат України Олег Кришин. За його підтримки абсолютний переможець інтерактивної гри отримав головний приз – мобільний телефон. Подарунок від нардепа вручила його представник Гавриленко Віра Тарасівна.

Фото Віталія Жушмана.