У неділю, 5 січня, на 91-му році життя відійшов у вічність знаний у місті будівельник та Почесний громадянин Жовтих Вод Мозговий Наркис Андрійович.

Н.Мозговий народився 24 жовтня 1928 року. У 1952-му, захистивши диплом інженера, він був направлений на роботу до селища Жовта Річка на будівництво новоствореного комбінату – нині ДП «СхідГЗК», а тоді – п/с 28. Упродовж 45 років Наркис Андрійович працював у Жовтоводському управлінні будівництва. Загальний трудовий стаж – більше 50 років. У його службовій кар’єрі небагато сходинок: виконроб, старший виконроб, начальник дільниці, начальник ВТВ, головний інженер будівельного управління, начальник БМУ-1 (1979р.). Із 1993 року – заступник головного інженера ЖУБу. Саме із 1952 по 1993 рр. у місті було збудовано 742 тис. кв.м житла, 2 лікувальні заклади, технікум, педучилище, два комплекси ПТУ, профілакторій, спортивний комплекс, ЦНДЛа, обчислювальний центр, проектний інститут, 16 шкіл, 2 кінотеатри, 3 клуби, Палац культури, СЮТ, молокозавод, ФИМ, 68 магазинів, 24 їдальні, 2 банки, споруди радгоспу №1 та інші об’єкти.

У 1997 році Наркис Андрійович пішов на заслужений відпочинок. За час трудової діяльності брав безпосередню участь у будівництві промислових об’єктів, інфраструктури міста. Кожен дім, кожна будівля – це будмайданчик його життя. Наркис Андрійович – людина активної життєвої позиції, з великою любов’ю та турботою ставиться до оточуючих його людей. Протягом трьох скликань обирався депутатом міської ради.

За свою сумлінну працю нагороджений багатьма Почесними грамотами, медалями «За трудову доблесть», «За доблесний труд». Наркис Андрійович – заслужений ветеран праці ЖУБ та СхідГЗК, Почесний громадянин міста. Брав активну участь у громадському житті Жовтих Вод: був головою ветеранської організації будівельників, членом президії міської ради ветеранів, де очолював волонтерський рух. До громадських доручень ставився так само відповідально, як і в роки трудової діяльності.

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради, депутатський корпус, члени виконкому глибоко сумують з приводу смерті Наркиса Андрійовича Мозгового та висловлюють щирі співчуття його рідним та близьким.