19 травня поточного року на 63-му році життя відійшла у вічність талановитий, принциповий журналіст, ініціатор створення та колишній керівник місцевої телерадіокомпанії «Жовта Річка» Валентина Іванівна Яковлєва.

Коли мова заходить про Валентину Іванівну Яковлєву, у пам’яті жовтоводців з’являється образ усміхненої журналістки та ведучої, котра з екрану телевізора розповідає глядачам про новини та події нашого регіону. І так упродовж 37 років. Вона була принциповим та точним до деталей кореспондентом. Завжди ретельно вивчала матеріал, об’єктивно відображала ситуацію, творчо підходила до оформлення програм. За роки роботи жодного разу не йшла всупереч власним поглядам, не знімала з ефіру матеріал, який комусь не догодив. У роботі Валентина Іванівна завжди дослухалася до думки колег, шукала образи та творчі рішення для всебічного розкриття теми.

Свою журналістську діяльність вона розпочала у 1981 році, одразу після закінчення Львівського державного університету за спеціальністю «Філологія». Працювала кореспондентом міського радіо (1981-1986 роки), інструктором та заввідділом пропаганди міського комітету Компартії України (1986-1990 роки), редактором, старшим редактором міського радіо (1990-1994 роки), редактором та директором «Міської студії телебачення» (1994-2002), ТРК «Жовта Річка» (2002-2010 роки). Після ліквідації «МСТ» Валентина Іванівна ініціювала створення телерадіокомпанії «Жовта Річка» (2002 рік), яка швидко стала популярною серед жовтоводців. Адже до створення передач та сюжетів команда В.І.Яковлєвої підходила об’єктивно та різнопланово. Коли потрібно було відзняти матеріал на серйозну тему або документальний фільм, замовники зверталися здебільшого до неї, оскільки знали, що наприкінці матимуть відмінний результат.

Саме завдяки старанням, наполегливій роботі Валентини Іванівни ТРК «Жовта Річка» стала першим і наразі єдиним місцевим каналом, який у 2011 році отримав ліцензію на ефірне мовлення і працює у цифровому форматі. Програми, новини, вітання, рекламні оголошення та фільми, підготовлені під керівництвом В.Яковлєвої, й досі мають високий рейтинг у телеглядачів нашого міста та навколишніх населених пунктів. Як наставник вона навчила професії не одного місцевого журналіста.

Світла пам’ять про неї та її земні справи назавжди залишаться в серцях тих, хто знав цю мудру, високоосвічену, принципову, порядну людину.

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради, депутатський корпус, члени виконкому глибоко сумують з приводу смерті Валентини Іванівни та висловлюють щире співчуття її рідним та близьким.