15 травня має особливе значення для всіх без винятку родин, адже саме цього дня в Україні та світі відзначається Міжнародний день сімї. Це не просто чергова календарна дата. День сімї символізує турботу, любов, підтримку та стабільність. Про те, як відзначили це свято у Жовтих Водах, розповіла директорка Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Людмила СКИБА.

«Родина – це найважливіша цінність для кожної людини, а особливо для дітей, позбавлених батьківського піклування. Приємно усвідомлювати, що в Жовтих Водах із кожним роком зростає кількість людей, готових відкрити свої серця і двері домівок для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – сказала Л.Скиба. – Тож на виконання заходів міської Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання, з нагоди Міжнародного дня сім’ї, Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано привітання прийомних родин, дитячих будинків сімейного типу, патронатних вихователів та кандидатів у батьки-вихователі нашого міста».

Людмила Миколаївна повідомила, що 15 травня, дотримуючись карантинних вимог, фахівці Центру разом із представником відділу освіти та патронатним вихователем Євгеном Базилюком завітали до родин та передали батькам і дітям теплі пледи. Загалом було вручено 40 подарунків.

Наостанок Л.Скиба додала, що кожна дитина повинна виховуватись у сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові і розуміння. Тому, якщо ви виявили бажання допомогти дитині та дати їй нову родину, – звертайтеся до служби у справах дітей виконкому міської ради та Центру соціальних служб для сім’ї та молоді. Адже чужих дітей не буває.

Довідково

Наразі у Жовтих Водах функціонують 9 прийомних сімей, у яких виховується 16 дітей; три дитячі будинки сімейного типу, в яких перебуває 15 дітей; одна патронатна родина, яка опікується 4 дітьми.

Марина Котова.
Фото автора.