20 квітня на базі Спортивно-оздоровчого комплексу Жовтоводської міської ради вже вшосте відбулося міське свято «Тато, мама, я – спортивна сімя!».

Цього року змагання пройшли серед вихованців восьми дошкільних навчальних закладів та їхніх батьків. Також удруге було проведено турнір «Повзунковий забіг» для немовлят віком до одного року, в якому взяли участь три сім’ї.

Організатори змагань, а це – відділ молоді і спорту виконкому міськради, ДНЗ №30, відділ освіти, КП «Спортивно-оздоровчий комплекс» – подбали про те, щоб учасникам свята було весело виборювати звання найспортивнішої сім’ї Жовтих Вод. Підтримали проведення заходу також управління праці та соціального захисту населення (на виконання заходів міської програми «Розвиток сімейної та гендерної політики у м.Жовті Води» забезпечили призовий фонд), КЗЗСО «Дивосвіт», ЦДЮТ і ДЮСШ Жовтоводської міської ради, ТД «Добробут». Програмою було передбачено вісім естафет на перевірку спритності, швидкості, влучності, вправності членів родин, а також робота у команді.

За першість змагалися: Ростислав та Оксана Міщенки з донькою Марією (ДНЗ №30); Олександр та Олена Сігарьови із сином Кирилом (ДНЗ №21); Віталій та Ольга Костюки із сином Володимиром (ДНЗ №28); Олег та Аліна Кушнири із сином Нікітою (ДНЗ №32); Олександр та Людмила Прищепи із сином Данилом (ДНЗ №33); Олександр та Тетяна Лаврентьєви із сином Святославом (ДНЗ №4); Олексій та Ірина Волкови із сином Мироном (ДНЗ №32); Євгеній та Людмила Буряки із донькою Євою (ДНЗ №35).

У перервах між конкурсами для гостей свята демонстрував свої танцювальні номери хореографічний колектив «Фреш» (ЦДЮТ, керівник В.Роздобудько).

За підсумками змагань першу у житті спортивну перемогу в «повзунковому забігу» отримали наймолодші учасники: І місце посів десятимісячний Міщенко Єгор (тато Ростислав, мама Оксана), ІІ місце – десятимісячна Матвієнко Анна (мама Тетяна), ІІІ місце – однорічний Смирнов Марко (тато Артем, мама Вікторія).

У загальному заліку родинного свята «Тато, мама, я – спортивна сім’я!» призові місця вибороли: І місце – сім’я Сігарьових, ІІ місце – сім’я Волкових, ІІІ місце – сім`я Буряків.

Переможці змагань були відзначені призами, але без уваги не залишився ніхто: подарунки від організаторів свята отримали всі команди.

Бажаємо учасникам заходу міцного здоров’я та подальших спортивних перемог!