Минулого тижня музичні колективи Жовтих Вод повернулися з Києва, де на телеканалі «UA:Перший» взяли участь у програмі «Фольк-music». На телепроект їх запросила народна артистка України, ведуча каналу Оксана Пекун.

З містом Оксана Пекун уже знайома: у вересні минулого року вона разом зі знімальною групою приїздила до Жовтих Вод, аби особисто поспілкуватися з колективами «Знахідка», «Веселка», оркестром народних інструментів музичної школи та солісткою Владою Будчаною. Саме тоді й запросила на свою програму народна артистка України жовтоводські таланти.

Творчі колективи виконали старовинну народну пісню (народний фольклорний колектив «Знахідка» БК «Родина», керівник – Ольга Макарова) та українську сюїту (оркестр народних інструментів музичної школи, керівник – Микола Ярина, Ірина Ушенко), а Влада Будчана заспівала українську народну пісню «Ой, гарна я, гарна».

Відділ культури виконавчого комітету Жовтоводської міської ради висловлює щиру подяку за підтримку самодіяльних колективів щодо організації поїздки до м.Київ для участі у програмі «Фольк-music» міському голові Володимиру Абрамову, Східній Об’єднаній Організації Профспілок (голова Борис Філіппов), депутатам міської ради Сергію Іщенку, Миколі Журило, Сергію Авсюкевичу та приватним підприємцям Олександру Негоді, Олегу Рябенку. А також подяка за медіапідтримку – телеканалу «Жовта Річка» (директор Андрій Яковлєв, оператор Олександр Родько).

Запрошуємо усіх жовтоводців слідкувати за переглядом програми «Фольк-music» на телеканалі UA:Перший та отримати задоволення від виступу талановитих жовтоводцьких колективів.

Про участь музичних колективів Жовтих Вод у програмі «Фольк-music» на телеканалі «UA:Перший» – у сюжеті ТРК «Жовта Річка».