У мешканця Жовтих Вод лабораторно підтверджено COVID-19. Подробиці розповіла начальник відділу охорони здоров’я виконкому міської ради Валентина БОКА.

Валентина Бока повідомила, що чоловік, 1980 року народження, хворіє з 18 квітня. До сімейного лікаря звернувся лише через чотири дні. Йому було встановлено діагноз «ГРВІ середнього ступеня тяжкості», призначено відповідне лікування, видано направлення на флюорографічне обстеження. Результати дослідження показали, що в чоловіка пневмонія. Відповідно до наказу МОЗ, йому було проведено експрес-тест на коронавірус (результат – негативний), відправлено зразки біоматеріалу до лабораторного центру.

За словами начальника відділу охорони здоров’я виконкому міської ради, 8 травня пізно ввечері отримано лабораторне підтвердження випадку захворювання на COVID-19 у мешканця нашого міста.

Станом на 10-ту ранку, на виконання рішення штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, представниками ВСП «Жовтоводський ВЛД ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України» та Жовтоводського МВ ДСНС було проведено комплексну санітарну обробку району, в якому проживає чоловік. Продезінфіковано квартиру хворого, всі під’їзди, від першого до останнього поверхів, ґанки, лавки, сміттєві контейнери та прибудинкову територію. Наразі працівниками поліції встановлюється перелік контактних осіб, а медиками проводиться ПЛР-тестування родичів. Хворий та його сім’я почуваються нормально. Окрім того, вчора отримано результати лабораторного дослідження двох жовтоводців, які перебувають на лікуванні у Кривому Розі. Вони – негативні.

А ми нагадуємо, що стрімке поширення хвороби триває – вже кілька разів Україна мала новий антирекорд захворюваності. Стежте за самопочуттям. Дотримуйтесь соціальної дистанції. Бережіть себе та будьте здорові!

Марина Котова.