Як повідомила начальник відділу охорони здоров’я виконкому міської ради Валентина БОКА, у ніч проти 27 квітня із підозрою на коронавірус до інфекційної лікарні Кривого Рогу було госпіталізовано мешканку Жовтих Вод. Результат експрес-тесту виявився позитивним.

Валентина Бока розповіла, що 26 квітня о 23.30 екстреною медичною допомогою було доставлено до приймального відділення Жовтоводської міської лікарні жінку із високою температурою. Після обстеження у хворої діагностовано пневмонію, відповідно до наказу МОЗ проведено експрес-тест на коронавірус. Результат останнього виявився позитивним. Пацієнтку терміново було доставлено до Криворізької інфекційної лікарні №1. Наразі їй проведено ПЛР-дослідження, чекаємо результатів.

І поки триває лабораторне тестування, 27 квітня, на виконання рішення штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, представниками ВСП «Жовтоводський ВЛД ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України» та Жовтоводського МВ ДСНС було проведено комплексну санітарну обробку мікрорайону, в якому мешкає жінка з підозрою на COVID-19. Дезінфекційним засобом «Хлоросан» оброблено усі під’їзди, від першого до останнього поверхів, ґанки, лавки, сміттєві контейнери, гойдалки на дитячому майданчику. Окрім того, проведено санітарну обробку усієї території мікрорайону: під’їздів до будинків, місць для паркування тощо.

А ми нагадуємо, що стрімке поширення хвороби триває – вже кілька разів Україна мала новий антирекорд захворюваності. Стежте за самопочуттям. Дотримуйтесь соціальної дистанції. Тільки від відповідальності кожного з нас залежить наскільки швидко закінчиться карантин! Бережіть себе та будьте здорові!

Довідково

Із початку квітня у Жовтих Водах експрес-тестування на коронавірус виконано 55 особам, у тому числі 5 медичним працівникам.

Марина Котова.