У Жовтих Водах тривають роботи з відновлення зовнішнього освітлення. До кінця поточного року планується встановити 227 світлодіодних світильників. Про це повідомила начальник управління ЖКГ Яна ВОРОЖКО.

За словами Я.Ворожко, за рахунок коштів цільового фонду міського бюджету цього року було придбано 137 світлодіодних світильників. Їх встановили по вул.Гагаріна; на бульварі Свободи (алея від вул.Кропоткіна до вул. І.Богуна); на правій частині вул.Хмельницького. Крім того, начальник управління повідомила, що додатково на вищезазначених вулицях було виконано роботи з обрізки та вивезення гілок дерев.

Також Я.Ворожко зазначила, що за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету (на виконання доручень виборців депутатами обласної ради) наприкінці минулого року управлінням ЖКГ придбано 90 світлодіодних світильників. Роботи вже ведуться на наступних вулицях: Ярослава Мудрого (вуд вул.М.Грушевського до маг.«Славутич»), М.Грушевського, Козацької Слави (від вул.Кропоткіна до аптеки «Медсервіс»), Європейська (від вул.Гагаріна до вул.Хмельницького).

На черзі – відновлення зовнішнього освітлення по вул.Заводська.

Роботи за договором підряду виконує ЖРЕМ ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».