Незважаючи на мінливі погодні умови, сьомого травня 63-й раз у Жовтих Водах відбулася традиційна легкоатлетична естафета до Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Стартували юні спортсмени від пам’ятника «Героям визвольної війни українського народу 1648-1654 років», що в парку Слави. У змаганнях узяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів, Жовтоводського промислового й педагогічного коледжів та Західно-Дніпровського центру профтехосвіти. Команди складались із 12 осіб (6 юнаків і 6 дівчат). Усього було 10 команд – 120 учасників. Змагалися в окремих двох групах. Бігли три кола (3 км), на кожному з яких – чотири етапи.

За підсумками змагань у першій групі (загальноосвітні навчальні заклади) призові місця посіли: I місце – команда гуманітарної гімназії (8,31 хв); II місце – команда КЗЗСО «Перспектива» (8,52 хв); III місце – команда КЗЗСО №8 (9,14 хв).

У командній першості серед вищих навчальних закладів (друга група) перемогу виборола команда Жовтоводського промислового коледжу (8,50 хв); на ІІ місці – команда Жовтоводського педагогічного коледжу (8,53 хв); на ІІІ місці – команда Західно-Дніпровського центру профтехосвіти (9,28 хв).

За підсумками естафети переможцем першого етапу став Тараненко Ілля, учень гуманітарної гімназії. Нагороду йому вручив майстер спорту з легкої атлетики, неодноразовий переможець першого етапу в минулому, тренер стипендіата міської ради, тренер переможців та призерів чемпіонатів області, України, Європи з легкої атлетики Микола Дерев’янчук.

Переможці змагань були відзначені медалями та грамотами відділу молоді і спорту виконкому міської ради.

Даний захід відбувся за підтримки міського голови Володимира Абрамова. Організатор легкоатлетичної естафети – відділ молоді і спорту виконкому міськради. Начальник відділу Олена Лауда подякувала народному депутату О.Кришину – за допомогу в придбанні медалей; відділу освіти; ДЮСШ Жовтоводської міської ради – за організацію суддівства; управлінню ЖКГ та КП ВЖРЕО – за прибирання парку та встановлення прапорів; Криворізькій швидкій допомозі – за медичний супровід змагань.