Третього травня 61-й раз у Жовтих Водах відбулася традиційна легкоатлетична естафета до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Стартували юні спортсмени від пам’ятника «Героям визвольної війни українського народу 1648-1654 років», що в парку Слави. У змаганнях взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів, Жовтоводського промислового коледжу та Західно-Дніпровського центру профтехосвіти. Команди складались із 12 осіб (6 юнаків і 6 дівчат). Усього було 10 команд – 120 учасників. Змагалися в окремих двох групах. Бігли три кола, на кожному з яких – чотири етапи.

За підсумками естафети переможцем першого етапу став Михайло Пономаренко, учень НВК №6 «Перспектива» (бронзовий призер чемпіонату України з легкої атлетики). Нагороду йому вручив майстер спорту з легкої атлетики, неодноразовий переможець першого етапу в минулому, тренер кращого спортсмена Жовтих Вод Микола Дерев’янчук.

У командній першості серед середніх загальноосвітніх навчальних закладів перемогу виборола команда гуманітарної гімназії, на ІІ місці – команда ліцею, на ІІІ місці – команда НВК «Дивосвіт».

Серед навчальних закладів ІІ рівня акредитації І місце здобула команда промислового коледжу, на ІІ місці – команда ЗДЦ ПТО.

Даний захід відбувся за підтримки міського голови Володимира Абрамова. Організатор – відділ у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту виконкому міськради. Начальник відділу Олена Лауда подякувала відділу освіти, ДЮСШ (суддівство), управлінню ЖКГ, ВЖРЕО за надану допомогу; медичний супровід змагань забезпечила Криворізька швидка допомога.

Наталя Сіра.

Фото Віталія Жушмана.