У Жовтих Водах тривають роботи з відновлення зовнішнього освітлення. Минулого тижня бригада Жовтоводських розподільчих електромереж встановила 44 світлодіодні світильники та змонтувала 681 метр повітряних ліній на вулицях Заводська та Ціолковського. Про це повідомила начальник управління ЖКГ Яна ВОРОЖКО.

За словами Яни Олексіївни, цьогоріч із міського бюджету на проведення поточного ремонту та утримання вуличного освітлення та зовнішніх електромереж, обслуговування та поточний ремонт світлофорних об’єктів передбачено майже 800 тисяч гривень. Загалом із початку 2019-го було усунуто 66 обривів електроліній, замінено 47 ламп, встановлено 64 світлодіодні світильники, змонтовано 1596 метрів повітряних ліній, проведено поточний ремонт трьох низьковольтних шаф та шафи КТП (ТП-168). Роботи велися за 60-ма адресами.

Окрім того, начальник управління ЖКГ повідомила, що минулого тижня було повністю відновлено освітлення на вул.Заводська (від вул.Гагаріна до вул.М.Грушевського) та вул.Ціолковського. Бригада Жовтоводських розподільчих електромереж встановила там 44 світлодіодні світильники та змонтувала 681 метр повітряних ліній.

Я.Ворожко також зазначила, що проблеми з зовнішнім освітленням у місті усуватимуться й надалі. На сьогодні працівники ЖРЕМ розпочали роботи по заміні електроламп та світлодіодних світильників на нові. Їх встановлять за 50-ма адресами.

Марина Котова.