Цьогоріч на поточний ремонт доріг було виділено рекордну для міста за останні п’ять років суму – 2,658 млн грн. Відновлення асфальтобетонного покриття виконано на 24-х вулицях. Однак упорядкування жовтоводських доріг відбувається не лише за кошти міського бюджету. Подробиці розповів очільник Жовтих Вод Володимир АБРАМОВ під час оперативної наради у виконкомі міської ради 22 жовтня.

За словами міського голови Володимира Абрамова, до кінця поточного місяця мають завершитися роботи з виконання ямкового ремонту ділянки проїзної частини по пров.Краснокутський та вул.Володимира Великого. На це із міського бюджету виділено 250 тис.грн. Упорядкування доріг виконує ФОП Бойко В.П.

Окрім того, очільник Жовтих Вод повідомив, що вже завершено поточний ремонт асфальтобетонного покриття по вул.І.Богуна. Роботи виконувалися відповідно до укладеного договору про соціальне партнерство між Жовтоводською міською радою та ТОВ «Юнайтед Табако». На ямковий ремонт підприємство виділило близько 300 тис.грн.

Співпрацю ТОВ «Юнайтед Табако» з міською владою В.Абрамов наводить за приклад і для інших суб’єктів підприємницької діяльності та закликає їх, насамперед, упорядкувати прилеглі до них території. Зокрема, він зауважив, що дорога, яка веде до Жовтоводської дільниці газового господарства давно потребує ремонту. Та, на жаль, на відновлення одразу всього асфальтобетонного покриття в місті не вистачить бюджетних коштів. Тож Володимир Абрамов звернувся до підприємців, які здійснюють свою діяльність по вул.Промислова, з проханням долучитися наступного року до проведення на цій дорозі ямкового ремонту.