У смт Петриківка, що на Дніпропетровщині, 4 вересня відбувся 13-ий обласний етнофестиваль «Петриківський дивоцвіт». До його проведення долучилися представники з 30 громад Дніпропетровщини. Не стали винятком і Жовті Води.

Відомий на всю країну фестиваль «Петриківський дивоцвіт» щорічно проходить у столиці українського народного живопису – смт Петриківка з 2008 року. Щоразу захід стає більш масштабним, різноманітним та гостинно зустрічає народних умільців та поціновувачів українського мистецтва з різних куточків нашої області.

Цього року фестиваль об’єднав представників майже із 30-ти громад Дніпропетровщини. Жовті Води на «Петриківському дивоцвіті» були представлені майданчиком «Моя Україна», який підготували творчі колективи БК «Родина», Палацу культури та Мар’янівського будинку культури. Делегацію очолила начальник відділу культури виконкому міськради Олена Кузьмінська. Також до уваги гостей фестивалю були представлені роботи жовтоводських майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, виступи джаз-бенду І.Ройка (Палац культури).

На фестивалі кожен знайшов для себе багато цікавого, корисного та захоплюючого. Відвідувачі могли не лише весело провести час, а й придбати сувеніри, сфотографуватися, скуштувати українські страви, спробувати себе у гончарстві, плетінні з соломи, вишиванні та петриківському розписі. Завершилося свято встановленням рекорду України (виготовлення, оздоблення та монтаж посеред селища тарілки діаметром понад 4 метри), виступом зіркових гостей – гурту «Фрістайл» та традиційною дискотекою просто неба.

Дякуємо учасникам делегації Жовтих Вод та усім творчим колективам, які долучилися до проведення етнофестивалю, за гідне представлення нашої громади на «Петриківському дивоцвіті».

Фото з мережі Інтернет.