14 червня, у рамках робочого візиту Дніпропетровщиною, народний депутат України Олег Кришин разом із міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим вручив відзнаки найактивнішим жовтоводським учасникам АТО, котрі й після демобілізації не стоять осторонь тих подій, що відбуваються на Сході України.

Відзнакою народного депутата України – пам’ятною медаллю «Патріот України» нагородили:

– Сенченка Артема Валерійовича – на військову службу був мобілізований у 2015 році. У 2016-му заключив із ЗСУ контракт. Служив на посаді головного старшини. Виконував бойові завдання в Донецькій та Луганській областях.

– Мирченка Івана Івановича – на військову службу був мобілізований у 2015 та 2016 роках. Служив на посаді командира гармати. У 2017-му пішов служити за контрактом. Цього року повернувся до Жовтих Вод унаслідок отриманого захворювання, пов’язаного із проходженням військової служби. Виконував бойові завдання в Донецькій та Луганській областях.

– Портянка Максима Анатолійовича – на військову службу був мобілізований у 2015 році. Служив на посаді командира відділення водіїв, водія-хіміка. Має звання старший лейтенант. Виконував бойові завдання у селах Попаснянського району Луганської області.

– Приходька Ігоря Васильовича – на військову службу був мобілізований у 2014 та 2015 роках. Потім на рік пішов служити за контрактом. Служив на посаді оператора ракетних військ. Виконував бойові завдання в Донецькій та Луганській областях.

Грамоти народного депутата України Олега Кришина за вагомий внесок у захист, суверенітет та активну громадську позицію отримали:

– Музиченко Олександр Миколайович – на військову службу був мобілізований у 2014-му у віці 22-х років. Служив на посаді головного сержанта/командира відділення. У 2017 році пройшов збори резервістів. Виконував бойові завдання в Донецькій та Луганській областях. Наразі Олександр – голова громадської ради учасників АТО при виконавчому комітеті Жовтоводської міської ради.

– Вовченко Михайло Анатолійович – на війську службу був призваний за частковою мобілізацією у 2014 році. Служив у 17-й окремій танковій бригаді ОК «Південь» на посаді командира танкового взводу танкової роти танкового батальйону. Виконував бойові завдання в Донецькій та Луганській областях. У листопаді 2017 року його нагороджено відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». Пройшов військові збори резервістів.

– Конаш Андрій Юрійович – на військову службу був мобілізований у 2015 році. Служив на посаді заступника командира взводу стрілків. Пройшов службу в Національній Гвардії України. Виконував бойові завдання в Маріуполі та Донецькій області. У 2017 році пройшов збори резервістів.

Фото Віталія Жушмана.