Із третього червня у Жовтих Водах відновлено рух громадського транспорту, роботу закладів фізичної культури і спорту. Які ще послаблення ухвалено на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі – ТЕБ та НС), розповів начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи виконкому міської ради Володимир РЯБОКОНЬ.

В.Рябоконь повідомив, що 1 червня під головуванням очільника Жовтих Вод Володимира Абрамова відбулося позачергове дистанційне засідання комісії ТЕБ та НС щодо чергового послаблення карантинних обмежень на території нашого міста. Тож, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020р. №392, протоколом позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28.05.2020р. №32, з першого червня поточного року у Жовтих Водах дозволяється:

– відновлення роботи дитячих садочків за умови неухильного виконання «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року №25. На сьогодні, за інформацією відділу освіту, єдиним ДНЗ, адміністрація якого виконала всі умови Міністерства охорони здоров’я України, є садочок №32 «Чебурашка». Його заплановано відкрити з 10 червня. Всі інші ДНЗ міста відновлять свою роботу з 15 червня.

– відновлення роботи закладів фізичної культури і спорту (спортивних залів, фітнес-центрів), у тому числі проведення навчально-тренувального процесу в Дитячо-юнацьких спортивних школах, за умови перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв.м та з дотриманням вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 26.05.2020 року №28;

– відвідування групових занять (не більше 10 осіб) у закладах освіти; проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації у закладах професійної (професійно-технічної) освіти; підготовчих заходів до проходження практики на виробництві; лабораторних робіт та тренажерних занять; атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів; отримання документів про освіту (професійну, професійно-технічну, вищу); участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих; захист дисертацій та проведення відповідних підготовчих заходів.

Марина Котова.