Чужих дітей не буває – переконані організатори та учасники свята, яке відбулося 30 вересня у День усиновлення в сімейному ресторані «Дежавю». Для вихованців прийомних сімей, опікунських родин і дитячого будинку сімейного типу підготували наукове шоу, а батьків відзначили Подяками міського голови та подарунками.

Від імені міського голови Володимира Абрамова до присутніх із вітальним словом звернулася начальник служби у справах дітей виконкому міськради Наталія Применко. Вона подякувала батькам-вихователям за те, що вони дали кожній дитині, яка зростає у їхній сім’ї, найважливіше – щастя мати родину, тата і маму. За належне виконання своїх обов’язків по відношенню до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та з нагоди Дня усиновлення Наталія Применко вручила п’ятьом представникам опікунських родин Подяки міського голови (Козлітній Аллі, Копі Миколі, Половому Івану, Куріленко Олені, Козій Тамарі).

Організація та проведення свята були б неможливими без допомоги постійних партнерів служби у справах дітей: студії розвитку «Експеримент» (Альона та Денис Винники), Алли Матяш (представник компанії Faberlic), власників ресторану «Дежавю».

Упродовж двох годин на дітей та дорослих чекали наукове шоу «Фантастична лабораторія», танці з казковими героями, подарунки, частування солодощами та чудова нагода перевірити свої творчі здібності. Наприкінці заходу кожен учасник свята розмалював печиво, яке потім забрав із собою на згадку про свято.

Додаткова інформація

Служба у справах дітей виконкому міської ради та Жовтоводський міський ЦСССДМ запрошують опікунів і прийомних батьків долучитися до проведення інформаційно-роз’яснювального семінару, спрямованого на вирішення основних проблем даних родин. Учасники семінару матимуть нагоду особисто поспілкуватися з представниками УПСЗН, Жовтоводського бюро правової допомоги, управління ЖКГ, відділу освіти. Захід відбудеться 20 жовтня о 14.00 у великій залі виконавчого комітету Жовтоводської міської ради.

Фото Віталія Жушмана.