Завдяки спільним зусиллям депутатів усіх рівнів та міської влади міста п’ять закладів освіти отримають утеплений фасад, нові вікна та відремонтовану покрівлю. На це із державного бюджету виділено понад 3,5 мільйони гривень.

За ініціативи голови фракції РПЛ Жовтоводської міської ради Наталі Зінченко та за підтримки народного депутата Сергія Рибалки, а також голови РПЛ Олега Ляшка Жовті Води отримали з державного бюджету понад 3,5 млн грн за програмою енергозбереження на ремонт та утеплення закладів освіти.

У яких закладах будуть проводитись роботи? Це:

– ДЮСШ (зал боротьби по вул.Горького) – утеплення фасаду, заміна вікон на металопластикові;

– ДНЗ №28 (повна заміна вікон);

– ДНЗ №30 (ремонт покрівлі, заміна вікон);

– спеціальна школа (заміна вікон);

– ліцей (заміна вікон).

За словами Наталі Зінченко, зазначені заклади вибрані не випадково. У дитсадках та спецшколі виховуються дітки, батьки не в змозі здавати кошти на покращення умов перебування дітей. А вихованці ДЮСШ та ліцею прославляють рідне місто своїми здобутками на ниві освіти та спорту.

«Проведена велика кропітка робота депутатами усіх рівнів, міським головою Володимиром Абрамовим, і у підсумку – у закладах освіти будуть створені комфортні умови для дітей та заощаджені кошти на сплату комунальних послуг, – говорить Н.Зінченко. – Діти – наше сьогодення і наше майбутнє. Тільки спільними зусиллями влади усіх рівнів ми можемо досягти благополуччя нашої громади».

Депутат міськради також повідомила, що 3,5 млн грн, які надійшли до міста, – це 70% від запланованої суми. Залишок планується отримати до кінця поточного року.