Питання встановлення євроконтейнерів для збору побутових відходів на дорогах та газонах міста й досі залишається однією із найактуальніших тем для обговорення серед жовтоводців. Тож міською владою були розпочаті роботи щодо облаштування майданчиків під контейнери для сміття. Подробиці розповів головний інженер управління ЖКГ Жовтоводської міської ради Микола КОПА.

За його словами, у Жовтих Водах із метою переміщення євроконтейнерів із проїзної частини у більш зручне місце розпочаті роботи з облаштування майданчиків під сміттєві баки. Вони представляють собою площадку, залиту бетоном на рівні дорожнього покриття. М.Копа повідомив, що наразі таких майданчиків під контейнери для твердих побутових відходів облаштовано два: для будинків №8-11 та №12 по вул.Заводська. Вони розраховані на два та три сміттєві баки відповідно. Роботи виконувалися коштом міського бюджету. На це із казни Жовтих Вод було виділено 13 тис.грн.

Головний інженер управління ЖКГ Жовтоводської міськради додав, що майданчики під сміттєві баки облаштовуватимуть і надалі. Усе залежатиме від погодних умов. На запитання, чому для «облагородження» місць збору твердих побутових відходів було обрано вул.Заводська, Микола Копа відповів, що це, перш за все, пов’язано з інтенсивністю руху автотранспорту на цій вулиці.

Він також зазначив, що теперішні місця розташування контейнерів для сміття надано КП «Чисте місто». Підприємством вивчались усі звернення жовтоводців, опрацьовувалися пропозиції мешканців із виходом на місця. У підсумку – знайдено варіанти, які є прийнятними і для «Чистого міста» з точки зору логістики, і задовольнили запити людей.

Щодо євроконтейнерів для збору побутових відходів, які встановлені у старій частині міста. Головний інженер управління ЖКГ вкотре зауважив, що рішення щодо їх розташування на проїзній частині пов’язане з неможливістю заїзду великогабаритної сміттєзбиральної машини у двори. Приклад: вул.Шевченка. Окрім того, за словами М.Копи, самі ж мешканці просили винести баки для побутових відходів за межі будинку, аргументуючи це тим, що влітку, особливо в спеку, від них ішов жахливий сморід, а у квартири залітали величезні мухи.

Марина Котова.
Фото автора.