Із 23 квітня у Жовтих Водах обмежено доступ до міських кладовищ. Поминальні дні перенесено на 6 червня поточного року. Відповідне рішення прийнято на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 23 квітня. Про це розповів начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи виконкому міської ради Володимир РЯБОКОНЬ.

«Аби не допустити скупчення скупчень людей на цвинтарях у поминальні дні, міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення щодо закриття кладовищ для відвідування. Виняток становлять лише поховальні обряди, але за умови дотримання норм карантину (не більше 10 осіб, відстань між присутніми не менш як 1,5 метра)», – повідомив В.Рябоконь.

Начальник відділу ВПО, ЦЗ та ОР висловив сподівання, що жовтоводці із розумінням поставляться до тимчасових заборон. Адже від відповідальності кожного з нас залежить як скоро закінчиться карантин і ми всі зможемо повернутися до звичного ритму.

Окрім того, Володимир Рябоконь закликав містян, керівників підприємств, установ та організацій Жовтих Вод усіх форм власності дотримуватися вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 (зі змінами), забезпечити своєчасне проведення профілактичних і протиепідемічних заходів.

Марина Котова.