Війна забрала ще одного українського патріота – нашого земляка Іллю Кириченка. Сьогодні, 14 червня, рідні, близькі, побратими та жовтоводська громада попрощалися з хлопцем, який у складі 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади виконував бойові завдання на посаді стрільця-помічника гранатометника. Боєць загинув 10 червня внаслідок мінометного обстрілу українських позицій.

Він не дочекався своєї 30-ї весни. Цьогоріч йому виповнилося 29 років. Останній свій день народження – 30 березня – припав на період проходження бойового вишколу. На передову Ілля пішов за власним бажанням: у лютому поточного року його прийняли на військову службу за контрактом. У зону АТО поїхав 13 травня. Та, на жаль, повернувся додому через місяць уже «вантажем 200».

Ілля Кириченко загинув на одному з опорних пунктів у районі села Кримське Луганської області, яке ввечері окупанти накривали вогнем з артилерії, мінометів, гранатометів та іншої зброї.

Друзі та знайомі згадують його як патріота, який любив життя, але найбільше – свою Батьківщину. «Він завжди був привітним, щирим, усміхненим, чемним, самостійним, люблячим сином і братом, – говорили присутні на церемонії про Іллю.

Для бойових побратимів хлопець назавжди залишиться сміливим, вірним товаришем. «Мужній, героїчний. Чесно виконував свою справу, – так говорять про Іллю його товариші з харківської 93-ї окремої механізованої бригади. – Пішов найкращий. Але ми продовжуємо його справу і будемо стояти до останнього».

Під час прощання у парку Слави на колінах стояли і чоловіки, і жінки, і молоді, і літні люди. А перед тим – зустріли процесію «живим коридором» уздовж алеї, яка веде до пам’ятника Героям визвольної війни, з прапорами і квітами. Поховали Іллю Кириченка на Алеї загиблих Героїв АТО, що на міському кладовищі, поряд з іншими загиблими учасниками АТО. У хлопця залишилися батьки та молодший брат.

Світлий, добрий спомин про Іллю назавжди залишиться в серцях його бойових побратимів, родичів та земляків! Слава Україні! Слава Героям!

Фото Віталія Жушмана.