Згідно з Указом Президента України від 24 лютого поточного року №44/2017, з 1 квітня стартувала весняна призовна кампанія, яка триватиме до 31 травня. У Жовтих Водах ця робота розпочалася раніше, адже місто має делегувати до лав армії 51 призовника. Наразі до ЗСУ вже відправлено 14 жовтоводців, тому працівники військкомату продовжують сповіщати майбутніх військовослужбовців особисто та через місцеві підприємства.

Начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи Володимир Рябоконь нагадав, що виклику до військкомату підлягають юнаки віком від 18 до 27 років, а призову – хлопці, які пройшли медичну комісію та визнані придатними до військової служби, віком від 20 років. Усі, кому надійшла повістка, повинні прибути до військкомату в призначений день для проходження медичної комісії. У Жовтих Водах медкомісія працює двічі на тиждень: щовівторка та щочетверга.

Якщо повістка не надійшла, то громадяни призовного віку повинні в 10-денний термін самостійно відвідати призовну дільницю. Адже у разі відсутності особи, яка підлягає призову, військкомат передає документи для розшуку до поліції та в подальшому – до прокуратури. Якщо призовник має право на відстрочку, він повинен надати відповідні документи.