Із жовтня поточного року у Жовтих Водах у рамках реалізації проєкту «Впровадження орієнтованого на потреби підходу в соціальному секторі», який виконується Німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, розпочинається масштабне навчання працівників соціальної сфери нашої громади.

Упродовж шести місяців представники виконкому, УПСЗН, відділу освіти, закладів охорони здоров’я, служби у справах дітей, Центру надання соціальних послуг (ЦНСП), ЦНАПу, поліції, Інклюзивно-ресурсного центру та громадських організацій під керівництвом досвідчених тренерів вчитимуться писати проєктні заявки, комунікувати з населенням у соціальних мережах, застосовувати мультидисциплінарний підхід при організації та наданні соціальних послуг,попереджати та вирішувати конфлікти. Також працівники соцсфери дізнаються все про інтегровані соціальні послуги та які кроки необхідно зробити, щоб покращити доступність та якість надання соцпослуг у нашій громаді. Тренінги проходитимуть офлайн або дистанційно, залежно від ситуації з поширенням коронавірусу в Україні.

А поки триває підготовка до старту навчання, у четвер, 7 жовтня, відбудеться онлайн-зустріч представників міської влади (Д.Ханіс, Т.Гунько, С.Руденко, Л.Скиба) з експертом проєкту Євгеном Бородіним.