У Жовтих Водах заборонено відвідувати лісові масиви, лісосмуги та зони відпочинку. Таке рішення – тимчасове і поширюється виключно на період надзвичайної пожежної небезпеки. Подробиці розповів начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи виконкому міської ради Володимир РЯБОКОНЬ.

В.Рябоконь повідомив, що відповідно до розпорядження міського голови від 13.05.2020 року №176/01-02р-20, у Жовтих Водах у період надзвичайної пожежної небезпеки заборонено відвідувати лісові масиви, лісосмуги, крім транзитних шляхів, а також в’їжджати до них транспортним засобам. Виняток становить лише техніка, яка використовується для лісогосподарських робіт. Окрім того, у той самий час заборонено спалювати сухостій, сміття, розпалювати багаття на об’єктах благоустрою міста, у парках, скверах та зонах відпочинку. Упродовж пожежонебезпечного періоду керівникам підприємств, установ та організацій Жовтих Вод рекомендовано забезпечити прибирання території від трави, листя, підготувати первинні засоби пожежогасіння, провести інструктаж працівникам щодо правил пожежної безпеки. Не допускати накопичення пожежонебезпечних матеріалів природного характеру.

За дотриманням жовтоводцями обмежень слідкуватимуть представники міського відділу поліції.

А ми нагадуємо, що на Дніпропетровщині із початку 2020 року виникло 1572 пожежі у природних екосистемах та на відкритих територіях. Причинами, здебільшого, були спалювання залишків опалого листя, гілля, сухої трави та стихійних смітників.

Марина Котова.