За минулу добу COVID-19 лабораторно підтверджено ще у трьох жовтоводців. Про це повідомила начальник відділу охорони здоров’я виконкому міської ради Валентина БОКА.

В.Бока розповіла, що 21 вересня поточного року стало відомо про три нові випадки COVID-19 у мешканців нашого міста. Коронавірусну хворобу підтверджено у жінки та двох дітей. Усі вони – із числа контактних осіб. На сьогодні стан здоров’я жовтоводців задовільний, у них спостерігається легкий перебіг захворювання, хворі перебувають удома під наглядом сімейних лікарів. Наразі встановлюється кола контактних осіб.

Начальник відділу охорони здоров’я виконкому міськради зазначила, що загалом у місті коронавірус лабораторно підтверджено у вісімнадцяти осіб, із них одинадцять пацієнтів одужали. На сьогодні один жовтоводець із підозрою на коронавірус очікує на результати лабораторного дослідження. Медиками Жовтих Вод проведено 446 експрес-тестів, 257 ПЛР-досліджень та 349 тестувань методом ІФА.

Наостанок В.Бока закликала містян стежити за самопочуттям, дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції, уникати скупчень людей та користуватися антисептиками. Адже станом на 21 вересня в Україні зафіксовано 178353 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, із них 3583 летальні, 78184 пацієнти одужали. За минулу добу на коронавірус захворіли ще 2675 українців (антирекорд – 3584 випадки).

Марина Котова.