У Жовтих Водах продовжується капітальний ремонт доріг коштом обласного бюджету. На черзі – проїзна частина вул.Козацької Слави. Про подробиці капітального ремонту дороги розповів начальник управління ЖКГ Жовтоводської міської ради Олег ЧУМАК.

Як повідомив Олег Чумак, криворізьке ТОВ «БК «Веллбуд» 18 липня розпочало укладати перший шар асфальту. Підготовчі роботи, зокрема з обрізки гілок дерев, які заважали роботі техніки, виконало КП ВЖРЕО. Далі – підрядник зняв старе дорожнє покриття, замінив бордюри та перейшов до укладання асфальтобетонного покриття.

«Востаннє у Жовтих Водах дороги капітально ремонтувалися у 2013 році. Кошти були виділені із Програми радіаційного та соціального захисту населення м.Жовті Води, – сказав Олег Михайлович. – Сьогодні, завдячуючи керівництву області, місто отримало нове, якісне дорожнє покриття».

Начальник управління ЖКГ зазначив, що на капітальний ремонт вул.Козацької Слави (від вул.Кропоткіна до вул.Богуна) з обласного бюджету виділено  2,12 млн грн. На іншій частині вулиці (від вул.Богуна до вул.Гагаріна) виконають частковий ремонт дороги. Підготовчі роботи вже розпочато.

Щодо капітального ремонту вул.Під’їзна – договір перебуває на стадії підписання. Роботи виконуватиме теж саме підприємство – ТОВ «БК «Веллбуд». Воно виграло тендер під час державних закупівель у системі ProZorro. Вартість робіт складає 11,171 млн грн.

Також Олег Михайлович повідомив, що за кошти Програми радіаційного та соціального захисту населення м.Жовті Води планується провести роботи з капітального ремонту вулиці Горького (від вул.Гагаріна до вул.Ціолковського). Як тільки виконавець укладе договір із субпідрядником, ремонтні роботи розпочнуться.

Фото Віталія Жушмана.

Відео ПН ТРК «Степ».