Зелене місто – зазвичай саме таку оцінку дають Жовтим Водам гості нашої громади. Тож, аби й надалі зберегти це звання, комунальники дбають про стан зелених насаджень.

За інформацією управління ЖКГ Жовтоводської міської ради, наприкінці серпня поточного року, задля нормального росту й правильного розвитку дерев, працівниками КП «Благоустрій» розпочато роботи з їхньої санітарної обрізки. Насамперед спилювали старі, хворі, сухі та пошкоджені гілки, а вже потім ті, які заважали руху пішоходів та транспортних засобів, затуляли дорожні знаки, росли всередину крони або близько одна до одної.

Роботи з обрізки зелених насаджень велися у парку Слави (на розі вул.Гагаріна та бульвару Свободи), на бульварі Свободи (від вул.Кропоткіна до вул.Гагаріна), на вулицях Європейська, Паркова, Франка, Маяковського (від вул.Хмельницького до вул.Рудна, від вул.Немировича-Данченка до вул.вул.Хмельницька), Першотравнева (біля дорожніх знаків), Заводська (біля дорожніх знаків від вул.Першотравнева до вул.Гагаріна), Хмельницького (біля дорожніх знаків), 8-го Березня (біля дорожніх знаків), Козацької Слави.

В управлінні ЖКГ зазначили, що санітарна обрізка зелених насаджень у місті, залежно від погодних умов, триватиме й надалі. Окрім того, до кінця осені заплановано знести та обрізати 70 аварійних та сухостійних дерев. Документи для здійснення закупівлі послуги щодо цього через систему ProZorro вже підготовлено.