26 жовтня у Жовтих Водах уперше відбувся відкритий чемпіонат міста з дуатлону. Про те, як він пройшов, розповіла начальник відділу молоді і спорту виконкому міської ради Олена ЛАУДА.

О.Лауда зазначила, що дуатлон – це близький до олімпійського триатлону вид спорту, але без такого елементу як плавання. Тобто спортсмени спочатку біжать, потім – долають відстань на велосипеді і завершують змагання, знову ж таки, бігом.

За її словами, відкритий чемпіонат Жовтих Вод із дуатлону було проведено у нашому місті вперше. За першість у категорії «Дівчата» та шести вікових групах змагалися 38 жовтоводців. Наймолодшим спортсменам Волкову Мирону та Міщенко Марії – 4 роки, найстаршому – Антоненку Миколі – за 50.

Старт забігу та велогонки після урочистого підняття Державного прапора, привітань начальника відділу молоді і спорту виконкому міської ради О.Лауди розпочався на стадіоні Спортивно-оздоровчого комплексу Жовтоводської міської ради і далі, для юніорів та учасників змагань старшого віку, проходив територією Дитячого парку та навколо прилеглої до нього водойми.

На спортсменів очікувало непросте завдання: наймолодші жовтоводці (до 7 років) мали у цілому здолати 600 м (біг – 200 м, велогонка – 400 м), а от юніори (від 8 до 14 років) та ті, кому 14 років і старше, – 1,6 кілометри (біг та велогонка – по 800 м) і 8 кілометрів (біг – 3 км, велогонка – 5 км), відповідно.

Олена Лауда розповіла, що організаторами цих змагань є відділ молоді і спорту виконкому міської ради та ініціативна група велолюбителів нашого міста. Співорганізаторами виступили СОК Жовтоводської міськради, ДЮСШ, Криворізька станція швидкої допомоги, охоронна фірма «Бекет», спортивний актив Жовтих Вод, мото-вело клуб «Ювілейний». Фінансову допомогу для забезпечення належної організації відкритого чемпіонату міста з дуатлону надали маг. «Європа+», ПП «Здорова вода» (О.Хорольський) та ФОП Ткаченко Олег. Захід пройшов за підтримки міського голови Володимира Абрамова.

За підсумками змагань призові місця посіли:

I. Вікова група до 7 років: I місце – Ганул Олександра, II місце – Коршенко Микита, III місце – Башлик Семен.

II. Вікова група від 8 до 11 років: I місце – Тараненко Олександр, II місце – Панченко Володимир, III місце – Чорний Євген.

III. Вікова група від 12 до 14 років: I місце – Сотник Дмитро, II місце – Гориніна Ганна, III місце – Гриб Надія.

IV. Вікова група від 14 до 18 років: I місце – Тараненко Ілля, II місце – Чикарєв Едуард, III місце – Савенко Антон.

V. Вікова група від 30 до 40 років: I місце – Міщенко Ростислав, II місце – Чорний Володимир, III місце – Лаврухін Євген.

VI. Вікова група від 40 до 50 років: I місце – Горинін Андрій, II місце – Савенко Юрій, III місце – Козель Денис.

Категорія «Дівчата»: I місце – Чорна Катерина, II місце – Чередніченко Світлана III місце – Литвинова Ольга.

Переможців у всіх вікових групах нагородили медалями, грамотами, подарунковими сертифікатами від одного зі спонсорів змагань, а наймолодші спортсмени отримали ще й солодкі подарунки.

Вітаємо з перемогою!

Марина Котова.
Фото Дмитра Нобєлєва.