14 грудня Жовті Води разом з усією Україною відзначили День ушанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Це день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції у 1986 році.

Того дня в Жовтих Водах біля пам’ятного знаку «Жовтоводцям за проявлені мужність та героїзм при виконанні завдань Батьківщини» відбувся урочистий мітинг, в якому взяли участь міський голова Володимир Абрамов, представники підприємств, установ та організацій міста, учнівська молодь, жовтоводські ліквідатори.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять учасників ліквідації чорнобильської катастрофи, яких немає серед нас.

Міський голова Володимир Абрамов звернувся із словами вдячності до тих, хто 31 рік тому прийняв на себе удар страшної трагедії. Із промовами також виступили голова жовтоводського осередку громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Анатолій Кравцов, голова Громадської ради при виконкомі міськради Віктор Ізергін. Під час мітингу орденами «Герой Чорнобиля» було відзначено жовтоводських чорнобильців.

Гарним завершенням заходу стали пісня у виконанні дипломанта II ступеня Міжнародного фестивалю «Чорнобильські мотиви» Валерія Маньковського та вже традиційне спільне фото ліквідаторів на згадку для майбутніх поколінь.

Фото Віталія Жушмана.