Другий рік поспіль, 29 серпня, у країні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. У Жовтих Водах цього дня у парку Слави відбулися покладання квітів та загальнонаціональна хвилина мовчання.

Із самого ранку біля пам’ятника Героям визвольної війни українського народу 1648-1654рр. зібралися десятки жовтоводців. Віддати данину пам’яті загиблим воїнам прийшли міський голова Володимир Абрамов, представники підприємств, установ та організацій міста, ветерани АТО/ООС, рідні Героїв, молодь та небайдужі містяни.

Розпочався мітинг-реквієм із нагадування присутнім про Іловайську трагедію, поіменного вшанування тих жовтоводців, котрі віддали свої життя заради Батьківщини.

Далі – настоятель храму Різдва Іоанна Хрестителя отець Олексій провів поминальний молебень за всіма полеглими захисниками України. У своїй промові священнослужитель закликав містян шанувати ветеранів АТО/ООС, берегти у своєму серці спомин про тих, хто «душу й тіло поклав за нашу свободу», пам’ятати історію рідного краю.

На згадку про загиблих захисників нашої країни присутні на заході поклали до підніжжя пам’ятника Героям визвольної війни українського народу квіти, а також ушанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

Завершився мітинг-реквієм авторською піснею у виконанні Валерія Маньковського та урочистою ходою вихованців гуртка «Сокіл («Джура») – учнів КЗЗСО «Перспектива». На знак ушанування пам’яті про всіх загиблих патріотів на Сході України вони поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Воїнам, що віддали свої життя за Україну», який розташований при вході до парку Слави з північної сторони (з вулиці Ціолковського).

Марина Котова.

Більше фотографій дивіться за посиланням: https://www.facebook.com/zhv.gov.ua/