26 квітня у Жовтих Водах ушанували пам’ять героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. До пам’ятного знаку «Жовтоводцям за проявлені мужність та героїзм при виконанні завдань Батьківщини» квіти поклали міський голова, представники громадськості, учнівська молодь, ветерани-чорнобильці.

Цього року в Україні і в світі відзначається 31-ша річниця аварії на Чорнобильській АЕС. Страшна трагедія не оминула жителів нашого міста. Сотні жовтоводців тієї квітучої весни 1986 року вирушили назустріч невідомій небезпеці. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного мешканця Жовтих Вод, назавжди залишаючи у пам’яті подвиг бійців із радіоактивним лихом.

26 квітня 2017-го разом із громадськістю, учасниками ліквідації аварії у заходах із ушанування взяли участь міський голова Володимир Абрамов, працівники виконкому міськради та його структурних підрозділів, керівники комунальних підприємств, представники установ та організацій міста.

Зі словами подяки до ліквідаторів звернувся очільник міста. Він висловив шану усім, хто, проявивши героїзм, мужність, відвагу, сміливість, захистив світ від наслідків Чорнобильської катастрофи. Також Володимир Абрамов закликав присутніх, а особливо молодь міста, завжди пам’ятати цю сумну дату та тих, хто постраждав унаслідок вибуху «мирного атому».

До присутніх зі словами вдячності звернулися також голова міської організації «Союз Чорнобиль Україна» Анатолій Кравцов і ліквідатор аварії на ЧАЕС Володимир Пономаренко. Медаллю «За врятовані життя» було нагороджено 21 ветерана-чорнобильця.

Гарним завершенням заходу стали вірш у виконанні Володимира Пономаренка, пісня «Жить ради жизни» від Валерія Маньковського та вже традиційне спільне фото ліквідаторів на згадку для майбутніх поколінь.

Фото Віталія Жушмана.

Відео ТРК «Жовта Річка».