Щороку на виконання розпорядження міського голови у Жовтих Водах проводиться загальноміська толока. Цьогоріч прибирання території міста відбулося 21 квітня – у День довкілля.

На міській оперативці 23 квітня Володимир Абрамов подякував усім жовтоводцям, котрі взяли участь у толоці. Окремо відзначив роботу працівників ДП «СхідГЗК», закладів освіти, бюджетних установ і організацій Жовтих Вод, а також приватних підприємців. Але не всі підприємства поставились до проведення загальноміського суботника відповідально. Тож деякі території ще залишились неприбраними.

Працівники виконкому наводили лад у Дитячому парку, включаючи ділянку біля водоймища. Збирали сміття, скляні та пластикові пляшки, які залишили по собі жовтоводці у цій зоні відпочинку.

У цілому всі відпрацювали «на відмінно». За інформацією директора КП «Чисте місто» Дмитра Ханіса, того дня було вивезено 36 куб.м сміття.

Під час наради міський голова вкотре привернув увагу громадськості до питання особистої культури відносно поводження з власними відходами: повно різноманітного сміття у Краснокутському лісі, біля гаражів у районі шахти «Вільхівська». На думку мера, забруднюють територію ті, хто мешкають поряд: ніхто не приїде з іншого кінця Жовтих Вод, щоб викинути свій непотріб. Те саме стосується і гаражів.

Володимир Абрамов закликав жовтоводців дбайливо ставитися до рідного міста, підтримувати чистоту і порядок на його вулицях та околицях. Також він повідомив, що 28 квітня заплановано провести толоку біля Веселоіванівської водойми.

Фото Віталія Жушмана.