29 квітня в Жовтих Водах на Казаковій дачі відбулися традиційні змагання з крос-кантрі. Зареєструвалося 50 осіб із 12 міст України. Вік учасників – від 16 до 60 років.

Змагання з крос-кантрі проходять уже дев’ятий рік поспіль. За цей час вони отримали статус обласних, оскільки до міста приїздять спортсмени з різних куточків Дніпропетровщини. За першість велокросмени змагались у п’яти категоріях: «Любителі», «Дівчата любителі», «Експерти», «Майстри 40+», «Дівчата експерти». У кожній групі визначена певна кількість кіл, які треба проїхати.

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту виконкому міської ради Олена Лауда розповіла, що організаторами цих змагань є ініціативна група жовтоводських велолюбителів , відділ у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту виконкому міськради. За словами О.Лауди, цьогорічними спонсорами заходу виступили приватне підприємство «Здорова вода» (Олександр Хорольський), ПП «Еко-світ» (Понурко Дмитро), ТД «Добробут» в особі Ігоря Затинацького, маг. «Бекон» (Кетов Віктор), ТОВ «ЗОВ», ФОП Грабовенко Костянтин, СООП, ДП «СхідГЗК». Медичний супровід змагань забезпечила Криворізька станція швидкої допомоги. Окрему подяку за підтримку усіх спортивних ініціатив у місті начальник відділу висловила міському голові Володимиру Абрамову.

Щодо траси – її розробляють самі велолюбителі. Головний конструктор дистанції – Андрій Горинін – щороку намагається змінювати рівень підготовки траси. Ідеї бере з власного досвіду, отриманого під час участі у різноманітних велозмаганнях. Тому для любителів велоспорту траса на Казаковій дачі завжди цікава, захоплююча та складна.

За підсумками велозмагань жовтоводці здобули наступні призові місця:

категорія «Дівчата любителі» – третє місце посіла Лаврухіна Наталя;

категорія «Дівчата експерти» – третє місце виборола Чередніченко Світлана.

Фото Віталія Жушмана.