24 червня у Жовтих Водах відбулися одразу дві спортивні події, присвячені Дню молоді, – велопробіг вулицями міста та велозмаганя, які зібрали любителів велоспорту та здорового способу життя.

Організатором спортивних заходів є відділ молоді і спорту виконкому міської ради за підтримки міського голови Володимира Абрамова. Колона велосипедистів рушила зі стадіону «Авангард» та прослідувала вулицями Маяковського, Гагаріна, Франка, Кропоткіна, Заводська, Європейська, Шевченка.

Начальник відділу молоді і спорту виконкому міської ради Олена Лауда зазначила, що у цьогорічному велопробізі взяли участь 45 осіб різного віку: найменшому було п’ять років, а найстаршому – близько 65. Разом із колоною велосипедистів вулицями міста рухалися поліцейське авто та музичний супровід, який забезпечила студія розвитку «Експеримент».

Фінішували велолюбителі на вулиці Шевченка, де й одразу розпочалися велозмагання. За звання найкращого велогонщика змагалися близько 50 осіб у трьох категоріях: «Чоловіки», «Дівчата», «Діти».

Переможці отримали Грамоти та спортивні товари, які знадобляться під час занять спортом. Призовий фонд забезпечив відділ молоді і спорту виконкому міської ради.

Фото Віталія Жушмана.