27 листопада у Жовтих Водах відбулися змагання з військово-прикладного багатоборства, які вже є традиційними. Вони проходять двічі на рік: восени – присвячені Дню Збройних сил України; навесні – до Дня перемоги.

Організатор змагань із військово-прикладного багатоборства – виконавчий комітет Жовтоводської міської ради, головним чином – відділ взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи.

Восени юнацтво змагається з зимових видів спорту. У багатоборстві взяли участь старшокласники СШ №3, НВК №6 «Перспектива», СШ №8, ліцею та гімназії, студенти Жовтоводського промислового коледжу у складі двох команд.

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту виконкому міської ради Олена Лауда повідомила, що змагання проходили з таких видів спорту: стрільба з пневматичної зброї; підтягування на перекладині; підняття гирі; човниковий біг; перетягування канату.

За підсумками багатоборства призові місця посіли такі команди: на І місці – ліцей; на ІІ місці – НВК №6 «Перспектива», на ІІІ місці – команда СШ №3.

Серед студентської молоді призові місця поділили між собою команди промислового коледжу.

О.Лауда розповіла, що призовий фонд змагань забезпечили Жовтоводська міська організація Товариства сприяння обороні України, відділ у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту виконкому міської ради, ДП «СхідГЗК».

Начальник відділу висловила вдячність Фізкультурно-оздоровчому центру і в цілому ДП «СхідГЗК», який завжди допомагає в організації та проведені міських змагань, усім, хто долучився до організації спортивних поєдинків, це ДЮСШ відділу освіти, СМСЧ-9 (медичний супровід).

Фото Віталія Жушмана.