28 грудня у Центрі дитячої творчості відділу освіти дітей учасників АТО та дітей з інвалідністю привітали з новорічно-різдвяними святами. Захід відбувся у рамках соціальної акції «Від серця до серця».

Яскравий концерт, подарунки, ігри та безліч посмішок – саме таким було новорічне свято, організоване службою у справах дітей виконкому міськради та ЦДТ відділу освіти.

«Це вже гарна традиція – проводити подібні заходи для жовтоводських діток. Третій рік поспіль у рамках соціальної акції «Від серця до серця» напередодні Нового року та Різдва ми влаштовуємо свято для дітей учасників АТО та дітей з інвалідністю, – зазначив міський голова Володимир Абрамов. – Бажаю маленьким жовтоводцям веселих свят, ще більших досягнень у навчанні, а батькам – здоров’я, миру, злагоди та терпіння».

За активну участь у громадському житті школи, класу, високі досягнення у навчанні та спорті, перемоги у предметних олімпіадах, активну громадську позицію та діяльність у місті, мер Жовтих Вод вручив Подяки міського голови найкращим школярам. Відзнаки отримали Пислар Марія та Копань Анна, учениці НВК №6 «Перспектива»; Гуменюк Ксенія, учениця СШ №8; Третяк Тетяна та Свідло Єлизавета, учениці ліцею природничо-наукового навчання; Войтенюк Дар’я, учениця СШ №3; Волошин Євгеній, учень спецшколи; Іщенко Єлизавета, учениця НВК «Дивосвіт»; Москалець Єлизавета, учениця СШ №10; Ващук Даниїл, учень СШ №12.

Далі на присутніх чекали хореографічно-вокальні та жартівливі виступи гуртківців ЦДТ, рухливі ігри, привітання від Діда Мороза та Снігуроньки, новорічні подарунки, надані народним депутатом України Юрієм Березою.

Фото Наталії Кобиляк.