21 липня шахово-шашковий клуб «Біла тура» на території кафе «Добробут» провів міський фестиваль, присвячений Міжнародному дню шахів, який відзначався напередодні. За перемогу змагалися школярі, дорослі та сімейні команди. Також було проведено безкоштовну лотерею серед учасників та уболівальників фестивалю, а також конкурс із розв’язання шахових задач.

Відкрився захід сеансом одночасної гри на восьми шахових дошках, який провів Невинний Володимир, легендарний жовтоводський шахіст. Він і став абсолютним переможцем у цих змаганнях.

Рада клубу «Біла тура» нагородила Дипломами лауреатів фестивалю жовтоводців, які надають значну допомогу клубу, популяризують здоровий спосіб життя. Це: Абрамов В.В., Ворон В.В., Меркушев М.А., Затинацький А.І., Мавроді О.І.

Під час фестивалю були проведені турніри серед школярів, дорослих та сімейних команд «Разом – ми сила». Також учасники та глядачі мали змогу взяти участь у безкоштовній лотереї та конкурсі із розв’язання шахових задач.

Переможців усіх ігор нагородили грамотами та пам’ятними призами. Спеціальні нагороди від Анни Затинацької отримали переможці сімейного турніру. Окрім того, колектив ТД «Добробут» організував частування учасників фірмовими солодощами та напоями.

У підсумку призові місця посіли: серед 16 зареєстрованих школярів найкращим став Шелех Богдан; серед 12 дорослих – Артюхов Володимир, а найрозумнішою серед п’яти родин стала сім’я Пєхових – син Іван і тато Володимир Петрович.

Організатори шахового фестивалю дякують ПП Анатолію Затинацькому, колективу ТД «Добробут», відділу молоді і спорту виконкому міської ради, Меркушеву М.А. – за допомогу у проведенні даного заходу, а також підтримку всіх цікавих і корисних ініціатив, які мають за мету покращити і урізноманітнити дозвілля наших дітей, сприяти розкриттю їх особистих здібностей.

Фото ШШК «Біла тура».