18 листопада у спортивному клубі «ФАЙТЕР» відбувся відкритий турнір із боксу. У змаганнях взяли участь 50 спортсменів із семи міст України. Були представники із Кривого Рогу, Запоріжжя, Вільногірська, Верхівцевого, Павлограда, П’ятихаток і Жовтих Вод.

За словами тренера клубу «ФАЙТЕР», депутата міської ради Віталія Устименка, турнір приурочили до відкриття нової зали закладу. В її оновленні допомогла «Дніпровська м’ясна компанія», яка і виступила головним спонсором проведення змагань. Також допомогу у проведенні турніру надали приватні підприємці міста Журило М.М. та Аврахов С.М.

Кожен спортсмен змагався у своїй віковій категорії: від 1991 року народження до 2007-го. Жовтоводські боксери посіли чотири призових місця. Ілля Бречко був першим у категорії «14 років»; I місце у категорії «15 років» виборов Руслан Ільченко; II місце у категорії «13 років» здобув Євген Оніщенко; Максим Хомяков став переможцем у категорії «12 років». Підготував спортсменів Віталій Устименко.

Усі переможці отримали грамоти та медалі.

Якщо ви бажаєте займатися боксом, кікбоксингом, тайським боксом, приходьте до спортивного клубу «ФАЙТЕР», який знаходиться за адресою: вул. Козацької Слави, 8 (біля Центральної бібліотеки). Заняття для дітей проводяться, починаючи із шести років. Для дорослих – вік необмежений.