5 жовтня свято з безліччю приємних сюрпризів для жителів Жовтих Вод влаштувала мережа будівельно-господарських супермаркетів «33 квадратних метра», яка відкрила у місті свій новий магазин. Розташувався він за адресою вул.Кропоткіна, 49, навпроти жіночої консультації.

Ще до початку урочистого відкриття супермаркету, яке відбулося о 10-й ранку, перед його входом зібралося чимало людей. Та це й недивно, адже на жовтоводців та гостей міста чекали широкий асортимент товару за привабливими цінами, високий рівень обслуговування, безліч акційних пропозицій, святкова програма, дитячі аніматори, веселі міми та цікаві майстер-класи від постачальників і партнерів компанії.

Ті, кому пощастило найбільше, не тільки зробили необхідні покупки, але й повернулися додому із подарунками, бо завершився захід розіграшем цінних призів. Майже 20 його переможців отримали меблі, малу і велику побутову техніку, ручний електроінструмент, набори посуду тощо. Окрім того, першим ста покупцям, котрі придбали товар на суму від 500 гривень і більше, вручено пляшку шампанського. Також кожному, хто виконав вищезазначену умову, було нараховано грошові бонуси на спеціальні картки лояльності, що діють у мережі «33 квадратних метра». Ними упродовж двох тижнів можна буде оплатити до 50% вартості наступної покупки.

Розповідаючи про будівельно-господарський супермаркет, фінансовий директор мережі «33 квадратних метра» Валентина Олійник зазначила, що магазини їхньої компанії успішно працюють у шести областях України: Миколаївській, Запорізькій, Дніпропетровській, Одеській, Херсонській та у м.Херсон. Загалом – 44 торгові точки.

«33 квадратних метра» – це будівельно-господарський супермаркет, у якому ви знайдете все, що вам потрібно. Ми намагалися зібрати під одним дахом необхідні для кожної людини у повсякденному житті та під час проведення ремонту товари, починаючи від прального порошку і закінчуючи гіпсокартоном, – сказала В.Олійник. – Тож мешканцям Жовтих Вод та прилеглих населених пунктів більше не доведеться їхати до великих міст у пошуках будівельних матеріалів чи сантехніки, відтепер усе можна купити в одному місці, поблизу дому».

Також вона додала, що магазини мережі «33 квадратних метра» – це більш ніж 60 тисяч найменувань товарів за привабливими цінами, професійне обслуговування, акційні пропозиції, знижки для постійних та оптових клієнтів, додатковий гарантійний сервіс.

Своїми враженнями від відкриття у Жовтих Водах великого будівельно-господарського магазину поділився Олександр Миколайович, мешканець одного із сіл, яке розташоване неподалік нашого міста.

«Із необхідністю проведення ремонту у будинку зіткнулися нещодавно. Востаннє щось оновлювали у помешканні майже 10 років тому. Чудово, що такий супермаркет відкрився саме у Жовтих Водах. Нарешті всі необхідні будівельні матеріальні можна купити в одному магазині, а головне – поблизу дому. І ціни тут помірні», – говорить пан Олександр.

Придбати щось корисне для власної оселі прийшла і Лілія Прокопівна. Жінка – мешканка Жовтих Вод. «Поки що обираю новий змішувач для кухні. Паралельно прицінююся і до інших товарів. У майбутньому планую зробити невеличкий ремонт у ванній кімнаті, – розповіла пані Лілія. – Для мене, як пенсіонерки, важливо, щоб було подешевше. Тож у цьому магазині мене все влаштовує: і ціни, і асортимент товарів».

Якщо переваги відкриття у Жовтих Водах будівельно-господарського супермаркету «33 квадратних метра» для покупців зрозумілі, то що від цього отримала громада міста? За словами Валентини Олійник, у новоствореному магазині працює 50 осіб, більшість із яких – жовтоводці. Персонал забезпечено гідною заробітною платою, можливістю навчатися та розвиватися разом з одним із лідерів українського ринку роздрібної торгівлі будівельно-господарськими та побутовими товарами.

Про те, що влаштуватися на роботу у мережу магазинів «33 квадратних метра» було нескладно, розповіла жителька Жовтих Вод Ірина Головіна. Дівчина обіймає посаду головного бухгалтера. «Як тільки керівництво компанії оголосило про набір співробітників, одразу надіслала їм своє резюме. Мені подзвонили, запросили на співбесіду, направили на навчання. Так я і стала частиною великої дружньої родини під назвою «33 квадратних метра», – говорить І.Головіна. – Переконана, що з відкриттям у Жовтих Водах даного супермаркету зменшиться відтік молоді з міста, який негативно позначається на демографічному стані».

Також за інформацією начальника управління ЖКГ Жовтоводської міської ради Яни Ворожко, до міського бюджету від продажу земельної ділянки, на якій збудовано супермаркет та котра десятиліттями не використовувалася, була захаращеною, надійшло 1,1 млн грн. Окрім того, компанія щорічно сплачуватиме до казни міста земельний податок у розмірі 83 тис.грн.

Марина Котова.
Фото автора.