Із третього травня у Жовтих Водах відновлено роботу продовольчих ринків. Про це розповіла начальник відділу з питань розвитку підприємництва та захисту прав споживачів виконкому міськради Вікторія ЖУШМАН.

В.Жушман повідомила, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2020 року №313 та протоколу міської комісії з питань ТЕБ та НС від 30.04.2020 року №16, третього травня відновлено роботу міського Центрального ринку. Враховуючи висновки тимчасової комісії, на сьогодні там дозволено торгувати овочами та фруктами, домашньою птицею, розсадою, комбікормами, пестицидами. Тобто лише тими продуктами та товарами, зберігання яких не потребує дотримання спеціального температурного режиму. Розповідаючи про організацію роботи Центрального ринку 3 травня, Вікторія Жушман повідомила, що працівники і відвідувачі допускалися на територію лише в масках чи респіраторах та після проходження температурного скринінгу. Біля входу були встановлені антисептики, контактні поверхні дезінфікувалися кожні три години, продавці розташовувались один від одного на відстані не менше трьох метрів, а від покупців їх відділяли захисні екрани із плівки. На ринок допускалося не більше однієї людини на 10 кв. м, а наприкінці робочого дня було проведено санітарну обробку всіх торговельних прилавків, приміщень та території.

Щодо відновлення роботи ринків по вул.Ярослава Мудрого та біля магазину «Торговий центр №9», Вікторія Жушман повідомила, що вони працюють із четвертого травня, дотримуючись при цьому санітарних вимог щодо профілактичних заходів протидії коронавірусної хвороби при здійсненні торгівлі харчовими продуктами. Вона також зазначила, що наразі вирішується питання стосовно отримання дозволу від Держпродспоживслужби на реалізацію на Центральному ринку м’ясо-молочних продуктів.

Марина Котова.