21 листопада у Жовтих Водах відзначили шосту річницю початку Революції Гідності. Пам’ять тих, хто загинув на Майдані, вшанували у парку Слави. Біля пам’ятника Героям визвольної війни українського народу Небесну Сотню згадали керівники підприємств, установ та організацій міста, духовенство, учнівська та студентська молодь, військовослужбовці, громадські активісти, волонтери.

За традицією урочистостей мітинг розпочався з молебню за загиблими героями, які віддали свої життя за незалежність України. Його провели представники Української православної церкви Київського патріархату. Також священнослужителі помолилися за процвітання та добробут нашої держави.

Далі хвилиною мовчання містяни вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, а також під пісню «Пливе кача по Тисині…» поклали до підніжжя пам’ятника славетним козакам квіти та вінки.

Із промовою до присутніх звернувся заступник військового комісара Жовтоводського МТЦК та СП Віктор Ніконенко. Він зазначив, що 21 листопада відзначають не лише День Гідності та Свободи, а й День десантно-штурмових військ ЗСУ. В.Ніконенко зауважив, що, здебільшого, саме десантники розташовуються на передових позиціях ООС та, ризикуючи власним життям, виборюють для свого народу мирне майбутнє.

Наостанок представник Жовтоводського МТЦК та СП подякував усім військовослужбовцям, які захищали та продовжують боронити незалежність нашої держави на Сході України, за проявлені мужність та патріотизм. Також він висловив сподівання, що юнаки не ховатимуться від призову, а кількість охочих здобути військову професію із кожним роком лише збільшуватиметься.

На завершення мітингу студентки Жовтоводського педколеджу виконали зворушливу пісню про Україну, засвідчивши важливість бути справжніми патріотами своєї держави, а молодь запалила символічні свічки пам’яті.

Марина Котова.
Фото автора.