Традиційно у травні місяці відзначається День матері та День сім’ї. Це нагода для всіх нас іще раз сказати улюбленим матусям слова любові, відчути захищеність і підтримку родини. І не важливо – рідні вони тобі чи ні, головне – ти став частиною їхнього життя, назвав їх своєю новою родиною. Саме для прийомних батьків і дітей працівники ЦСССДМ провели у Смарт кафе «Фа-Соль» родинне свято.

За словами директора ЦСССДМ Людмили Скиби, захід відбувся у рамках засідання клубу «Мрія дитина», якому у 2017-му виповнюється вісім років. У святі взяли участь батьки-вихователі, прийомні батьки, діти-вихованці та прийомні діти. Як пояснила Людмила Миколаївна, для дорослих і малечі намагалися створити теплу, родинну, дружню атмосферу. Адже родина –найцінніше для кожної людини, а особливо для дитини.

До організації свята працівники ЦСССДМ підійшли досить творчо: окрім майстер-класу з виготовлення солодощів, перегляду мультфільмів, на учасників чекали презентація родини, гра «Наша улюблена справа», завдання «Слово-родзинка» та створення колажу – символу сім’ї.

До проведення свята долучилися також депутати міськради: Наталя Зінченко, Сергій Іщенко, Олександр Кузьминський. Прийшли гості не з порожніми руками: кожна мама отримала квіти, а родина – подарунок.