13 червня у великій залі Палацу культури Жовтоводської міської ради відбулись урочистості та святковий концерт із нагоди Дня медичного працівника, який щорічно відзначають у третю неділю червня.

Привітати жовтоводських медиків із професійним святом прийшло чимало поважних гостей із числа представників міської влади, підприємств, установ та організацій міста, народних депутатів України, депутатів Дніпропетровської обласної ради. Вперше за багато років на заході до Дня медичного працівника був присутній не лише медперсонал комунальних закладів охорони здоров’я, а й приватних клінік, Криворізької станції швидкої медичної допомоги (постійний пункт базування м.Жовті Води).

Того дня на адресу медичних працівників лунало багато гарних привітань та найтепліших слів вдячності за їхню роботу. Зокрема, міський голова Володимир Абрамов зазначив, що відповідно до умов реформування медицини, яка стартувала в Україні минулого року, у Жовтих Водах створено два комунальні медзаклади: Центр первинної медико-санітарної допомоги та Жовтоводська міська лікарня. Обидва підприємства отримали ліцензію на медичну практику, успішно пройшли акредитацію, продовжують поетапно впроваджувати елементи медреформи, а головне – у лікарів «первинки» нарешті з’явилися бланки листків непрацездатності. Очільник міста підкреслив, що попереду на жовтоводські заклади охорони здоров’я чекає ще багато випробувань, змін і нововведень, та, на його думку, колективам вищезазначених лікувальних закладів до снаги впоратися з будь-якими викликами.

Наостанок В.Абрамов подякував медичним працівникам за щоденну працю, професіоналізм та терпіння, побажав їм міцного здоров’я, оптимізму та натхнення в роботі.

За сумлінне, зразкове виконання службових обов’язків, особистий внесок у розвиток охорони здоров’я міста та з нагоди Дня медичного працівника Подякою міського голови відзначено 28 представників лікувальних закладів міста. Це, зокрема, Л.Бондік, Н.Задоя, Н.Кадуріна, О.Кошик, О.Лютянські, О.Проняєва, Т.Махнюк, І.Радамовська, І.Рибальченко, С.Трифунтова, О.Хорошенко, Ю.Авдюніна, О.Слюсарчук, О.Гавва, В.Тимохін, Т.Чайка, І.Кокіна, Т.Корилюк. М.Смілик, Є.Полюдова, А.Алєксєєнко, Н.Данилюк, Л.Сувейко, О.Швець, Г.Швець, Д.Потапчук, Н.Васильєва, С.Іщенко.

Окрім того, Грамоти, Відзнаки та цінні подарунки працівникам жовтоводських медустанов вручили народний депутат України Олег Кришин, представники ДП «СхідГЗК» та депутата Дніпропетровської облради Гілала Ісаєва, керівники Центру первинної медико-санітарної допомоги та Жовтоводської міської лікарні.

Близько двох годин тривали урочистості і цікава концертна програма, яку підготував Палац культури. Святковий настрій присутнім у залі подарували творчі колективи ЦДЮТ, народний ансамбль танцю «Світанок» (керівник О.Гонза), народний хор «Веселка» (керівник Т.Михайлюк), народний цирк «Юність» (керівники А.Аксьонов. Р.Ікальчик), Данило Дорошенко.

Родзинкою свята став яскравий музичний номер у виконанні працівників Жовтоводської міської лікарні.

Фото М.Котової.