Помандрувати країнами Європи, переглянути виставку літератури, долучитися до проведення майстер-класів та насолодитися святковим концертом – саме так 13 травня у Центрі дитячої творчості жовтоводці відзначили День Європи.

«Ми – європейці». Саме під такою назвою був організований захід, що зібрав у стінах ЦДТ чимало жовтоводців. Від малого до великого містяни з захватом переглянули святковий концерт, який підготували творчі колективи міста. Долучилися до проведення святкового заходу і працівники Центральної бібліотеки: вони представили літературу, з якою можна ознайомитись у Пункті європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс».

Під час концерту начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту виконкому Олена Лауда вручила нагороди переможцям загальноміського конкурсу творчих робіт із гендерної проблематики.

Окрім того, кожен навчальний заклад міста представив виставку-презентацію однієї з країн Європи. Тож жовтоводці мали змогу більше дізнатися про такі держави як Нідерланди, Греція, Ірландія, Румунія, Німеччина, Іспанія, Франція, Австрія та інші. Школярі та студенти до завдання підійшли дуже творчо: про обрану країну, її історію та найцікавіші факти не лише розповідали, а й співали популярні тамтешні пісні, розмовляли її державною мовою та приготували національні страви.

На першому поверсі ЦДТ було представлено фотовиставку «Щаслива родина», присвячену Дню матері та Дню сім’ї. Як повідомили організатори даного фотоконкурсу, а це відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту виконкому, підсумки підіб’ють 1 червня – у День захисту дітей.

Також на святі жовтоводські майстри провели майстер-класи та виставку-продаж робіт декоративно-ужиткового мистецтва.

Усі освітні установи міста, задіяні в проведенні заходу до Дня Європи, отримали Грамоти міського голови – за вагомий внесок у розвиток та популяризацію європейських цінностей.

Фото Дмитра Жушмана.

Відео ПН ТРК «Степ».