У Жовтих Водах на коронавірус захворів ще один жовтоводець. Наразі це восьмий лабораторно підтверджений випадок COVID-19 у місті. Подробиці розповіла начальник відділу охорони здоров’я виконкому міської ради Валентина БОКА.

В.Бока повідомила, що 12 серпня поточного року стало відомо про новий випадок захворювання на коронавірус у мешканця нашого міста. COVID-19 лабораторно підтверджено у 30-річного жовтоводця. У суботу, 8 серпня, його було госпіталізовано до Криворізької інфекційної лікарні №1 із діагнозом «позагоспітальна пневмонія», проведено ПЛР-дослідження. На сьогодні, за інформацією медиків, стан хлопця стабільний. Проводиться комплексна санітарна обробка житлового будинку та району, в якому мешкає хворий, встановлюється коло контактних осіб.

Начальник відділу охорони здоров’я виконкому міськради зазначила, що загалом у місті коронавірус лабораторно підтверджено у восьми осіб, із них шість пацієнтів одужали, двоє перебувають на лікуванні у Кривому Розі. На сьогодні у трьох жовтоводців зареєстровано підозру на COVID-19. Вони очікують на результати лабораторних досліджень, отримують необхідне лікування в інфекційній лікарні №1 м.Кривий Ріг.

Загалом, за словами Валентини Боки, у Жовтих Водах із початку квітня проведено 357 експрес-тестів, 174 ПЛР-дослідження та 212 тестувань методом ІФА.

А ми закликаємо жовтоводців стежити за самопочуттям, дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції, уникати скупчень людей та користуватися антисептиками. Адже сьогодні Україна встановила новий антирекорд з кількості виявлених хворих на COVID-19. За минулу добу на коронавірус захворіли 1592 особи, з них 88 дітей та 92 медпрацівники.

Марина Котова.