Із 1 по 15 червня тривало голосування за проекти, подані до Бюджету участі 2019 року. 26 червня координаційний комітет визначив та рекомендував до затвердження виконавчому комітету Жовтоводської міської ради п’ять проектів-переможців на загальну суму 499,86 тис.грн.

Кожен мешканець Жовтих Вод, який постійно проживає у місті та якому виповнилося 16 років, міг проголосувати одразу за два різні проекти. Віддати голос можна було на сайті «Громадський проект Жовті Води» або у пунктах для голосування.

За інформацією відділу економічного та інвестиційного розвитку виконкому міськради, у голосуванні взяли участь 3159 жовтоводців, які віддали за проекти 4634 голоси. На сайті Громадського проекту Жовтих Вод проголосувало 876 осіб, у пунктах для голосування за допомогою бюлетенів – 2283 особи. Через невідповідність вимогам заповнення (відсутність ключових реквізитів) недійсними визнано 233 бланки.

Тож упродовж 2019 року з Бюджету участі запропоновано профінансувати та реалізувати наступні громадські ініціативи:

«Розчищення водойми в Дитячому парку м. Жовті Води від очерету»

Автор Роман Ракульцев, 631 голос. Основна ідея – відновлення естетичного виду водойми та створення сприятливих умов для відпочинку жителів та гостей міста.

«Встановлення багатофункціонального спортивного майданчика»

Автор Ольга Амброзяк, 623 голоси. Головною метою проекту є облаштування у мікрорайоні обслуговування СШ №3 багатофункціонального спортивного майданчика, який допоможе вирішити питання рухової активності молодших школярів, спортивної підготовки учнів під час занять; сприятиме активізації сімейно-спортивного дозвілля; сприятиме розвитку фізичної реабілітаційної терапії для хворих із проблемами рухового апарату.

«Сучасний тротуар по вулиці І.Богуна»

Автор Ольга Амброзяк, 594 голоси. Ідея проекту – проведення капітального ремонту та упорядкування простору по вулиці І.Богуна шляхом створення сучасного тротуару. В результаті планується отримати безпечну пішохідну зону та використати її потенціал для формування нового образу міста та неформального осередку для здобуття знань безпосередньо на вулиці.

«Забезпечення обладнанням кімнати перетримки безпритульних тварин після стерилізації»

Автор Вікторія Сошнікова, 496 голосів. Основна ідея – забезпечення якісної організації стерилізації і перетримки безпритульних тварин волонтерами м. Жовті Води, придбання необхідного обладнання для роботи.

«Встановлення пішохідного переходу через р. Жовта в районі Водобуду»

Автор Світлана Кобзєва, 465 голосів. Головною метою проекту є встановлення пішохідного переходу через річку Жовта в районі Водобуду, відновлення інфраструктури віддаленого району міста, покращення рівня безпеки та комфортності руху мешканців району та міста.

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради дякує усім жовтоводцям, котрі взяли участь у конкурсі «Громадський бюджет-2019» та долучилися до розподілу частини коштів міського бюджету. Це – автори усіх поданих проектів, небайдужі містяни, котрі віддали свої голоси за ту чи іншу ініціативу. Тож, шановні жовтоводці, долучайтеся до проекту участі наступного року. Запропонуйте власний проект, реалізація якого, на думку автора, покращить життя у місті. І хто знає, можливо, саме ваша ініціатива буде серед переможців.