Із 1 по 15 червня тривало голосування за проекти, подані до Бюджету участі 2020 року. 24 червня координаційний комітет визначив та рекомендував до затвердження виконавчому комітету Жовтоводської міської ради п’ять проектів-переможців на загальну суму 464,84 тис.грн.

Кожен мешканець Жовтих Вод, який постійно проживає у місті та якому виповнилося 16 років, міг проголосувати одразу за дві різні громадські ініціативи. Віддати голос можна було на сайті «Громадський бюджет Жовтих Вод» або у пунктах для голосування.

За інформацією відділу економічного та інвестиційного розвитку виконкому міськради, у голосуванні взяли участь близько 1500 жовтоводців, які віддали за проекти 2544 голоси, у тому числі: онлайн – 1139 голосів, офлайн – 1313 голосів. Через невідповідність вимогам заповнення (відсутність ключових реквізитів) недійсними визнано 64 бланки для голосування (92 голоси).

Тож упродовж 2020 року з Бюджету участі запропоновано профінансувати та реалізувати наступні громадські ініціативи:

«Безпечна зона дорожніх переходів», бюджет проекту – 91880 грн

Автор Ольга Литвинова, 637 голосів. Ідея проекту – встановлення пристроїв примусового зниження швидкості («лежачі поліцейські») біля КЗЗСО №3, №10, «Дивосвіт», №12.

«Зелена зона відпочинку», бюджет проекту – 99504 грн

Автор Марина Марченко, 516 голосів. Основною метою проекту є облаштування загальнодоступної зони відпочинку в сквері на території КЗЗСО №3.

«Впровадження сучасних технологій по виявленню колоректальної патології у населення м.Жовті Води», бюджет проекту – 73500 грн

Автор Неля Тарасьєва, 285 голосів. Основна ідея – оснащення ендоскопічного кабінету КНП «Жовтоводська міська лікарня» ректоскопом для ранньої діагностики передракових і злоякісних новоутворень прямої кишки, своєчасного проведення ендоскопічної або хірургічної корекції.

«Інклюзивний спортивно-ігровий майданчик «Надія», бюджет проекту – 100 тис.грн

Автор Наталя Гусакова, 283 голоси. Головною метою проекту є встановлення на території КЗЗСО №12 спеціалізованого спортивно-ігрового майданчика, який дасть можливість людям з інвалідністю займатися фізичними вправами, а дітям з особливими потребами (діти дошкільного, шкільного віку з порушенням опорно-рухового апарату, ДЦП, іншими фізичними та психічними проблемами) соціалізуватися, брати участь в ігровому процесі поряд із здоровими дітьми.

«Облаштування зон відпочинку біля водойми у Дитячому парку», бюджет проекту – 99960 грн

Автор Роман Ракульцев, 248 голосів. Ідея проекту – облаштування зони відпочинку біля водойми у Дитячому парку шляхом створення місця для гри у волейбол, встановлення лавок, навісів від сонця.

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради дякує усім жовтоводцям, які взяли участь у конкурсі «Громадський бюджет – 2020» та долучилися до розподілу частини коштів міського бюджету. Це – автори усіх поданих проектів, небайдужі містяни, котрі віддали свої голоси за ту чи іншу ініціативу. Тож, шановні жовтоводці, долучайтеся до Бюджету участі наступного року. Запропонуйте власний проект, реалізація якого, на думку автора, покращить життя у місті. І хто знає, можливо, саме ваша ініціатива буде серед переможців.