Із 14 жовтня поточного року у Жовтих Водах заборонено проведення масових заходів. Усе – через збільшення у місті кількості активних випадків захворювання на коронавірус. Подробиці розповів начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи виконкому міської ради Володимир РЯБОКОНЬ.

В.Рябоконь повідомив, що відповідно до рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС від 13.10.2020 року, із 14 жовтня у Жовтих Водах заборонено проведення будь-яких масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, рекламних тощо) заходів. Виняток – зібрання, спрямовані на забезпечення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування.

Начальник відділу ВПО, ЦЗ та ОР пояснив, що дані обмеження жодним чином не є підставою для припинення роботи закладів культури та спорту чи громадського харчування. Вони, як і раніше, працюють із дотриманням вимог протиепідемічних заходів, але без організації дозвілля (проведення спортивних змагань, концертів, вистав тощо). В.Рябоконь зауважив, що хоч Жовті Води і перебувають у «зеленій» зоні, введення міською владою додаткових карантинних обмежень пов’язане виключно зі збільшенням у місті кількості активних випадків захворювання на коронавірус.

Станом на 15 жовтня COVID-19 лабораторно підтверджено у 46 жовтоводців. 21 мешканець міста одужав.

Марина Котова.