Символ зимових свят – новорічну ялинку, встановлену на бульварі Свободи, навпроти магазину «Comfy» та ТД «Добробут», відкрили у Жовтих Водах 19 грудня. Незважаючи на не зовсім зимову погоду та технічні проблеми із музичною апаратурою, гуляння пройшли весело та цікаво.

Із 15-ї години біля ялинки, яку напередодні Дня Святого Миколая працівники КП ВЖРЕО встановили у новому районі міста, було людно та гамірно.

Свято, яке підготувала міська влада спільно з відділом культури, відділом освіти та Жовтоводським педагогічним коледжем, зібрало чимало малечі, учнів молодших класів та дорослих. На присутніх чекали виступи творчих колективів БК «Родина», ігри та конкурси, театралізоване дійство, запальні танці, частування різноманітними смаколиками, виставка-ярмарок виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

Справжнього новорічного настрою жовтоводцям додали вітання від Діда Мороза та Снігуроньки, Санта-Клауса та Святого Миколая, а також символа 2020 року – Щура.

Із вітальним словом до присутніх звернувся настоятель храму Різдва Іоанна Хрестителя УПЦ КП отець Олексій. Він побажав усім жовтоводцям міцного здоров’я, щастя, а діткам – бути слухняними, добрими до ближніх і вирости гідними синами та доньками неньки-України.

А далі ялинка засяяла яскравими вогниками, сповістивши про початок новорічно-різдвяних заходів, які проходитимуть у місті. Гарний настрій був у всіх, і це зрозуміло – скоро Новий Рік!

Марина Котова.
Фото автора.